(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги

Згідно з аналітичними даними, кожен третій підприємець веде свою діяльність, покладаючись лише на поради друзів і особистий досвід, чого, зазвичай ж, недостатньо, тому слід звернутися до кваліфікованих фахівців. Тільки допомога професіоналів зможе тримати сучасний бізнес на плаву, забезпечуючи повну безпеку і законність підприємницької діяльності. Наразі, бух послуги стали важливою складовою успіху як для великих, так і для організацій з невеликими оборотами, яким потрібна бухгалтерська допомога ззовні.

Бухгалтерські послуги, Київ

Діяльність нашої компанії направлена на інформаційну підтримку юридичних і фізичних осіб, особливо тих, які тільки планують зайнятися власною справою.
Якщо у Вас немає достатньої кількості часу для проходження бюрократичної тяганини в державних органах реєстрації, бажання платити більше, ніж треба, то Ви зайшли за правильною адресою!

Наші клієнти – компанії з мільйонними оборотами і фізичні особи-підприємці без найманих працівників. Незалежно від того, малий це бізнес, середній або великий, до кожного хто звернувся у нас особливий підхід, актуальний в тому чи іншому випадку, залежно від специфіки діяльності. Ми пропонуємо бухгалтерський облік для юридичних осіб та ФОП на єдиному податку (1,2,3 група) та загальній системі оподаткування.

Послуги бухгалтерські найвищого рівня від наших кращих фахівців – це впевненість у завтрашньому дні і в правильності ведення справи з точки зору законності.

Всі, хто звернувся до нас, мають можливість замовити наступні послуги:

 • Реєстрацію платника єдиного податку.
 • Ліквідацію юридичних осіб.
 • Припинення діяльності СПД.
 • Реєстрацію платника податку на додану вартість.
 • Реєстрацію фізичної особи-підприємця.
 • Реєстрацію ПП (Приватного Підприємця).
 • Відновлення бухгалтерського обліку на підприємстві.
 • Постановку податкового, а також бухгалтерського обліку.
 • Ведення бух. обліку фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб різних видів діяльності (роздрібна та оптова торгівля, т.ч. ЗЕД, виробництво, будівництво, послуги)
 • Реєстрацію ТОВ.
 • Зміна відомостей, які містяться в Єдиному Державному Реєстрі.
 • Формування, перевірка та подання фінансової, податкової та статистичної звітності
 • Консультації

Бух послуги Київ – своєчасна кваліфікована допомога
Така допомога особливо актуальна в ситуаціях, коли потрібні термінові дії бухгалтерського плану для налагодження фінансування і документообігу. Опинившись в ситуації такого роду, слід мислити тверезо і розуміти, що кращий вихід – звернутися в фірми, бухгалтерські послуги яких користуються попитом. Знайти потрібну організацію можна за лічені хвилини, ввівши на будь-якому пошуковому ресурсі: бухгалтерська фірма Київ. Але не варто вибирати першу-ліпшу, слід проаналізувати оголошення кількох компаній, і лише після цього зупиняти свій вибір.

Ми вже не перший рік займаємося професійною підтримкою організацій, тому кожен співробітник має достатньо досвіду для швидкого і кваліфікованого консультування по бухгалтерським послугам.

Високопрофесійна допомога наших бухгалтерів зуміє мінімізувати фінансові та управлінські витрати, дозволить сконцентруватися на розвитку справи і звести до мінімуму ризики фінансового плану.

Якщо говорити про ціну, то бух послуги, Київ від професіоналів, обійдуться набагато дешевше, ніж утримання додаткових співробітників бухгалтерського відділу. Адже в сучасних реаліях грамотна і виправдана економія – запорука успіху.

З цього виходить, що бухгалтерська компанія у м. Київ – це стабільність і зручність для представників бізнесу будь-якого рівня, а особливо – малого та середнього.

Бухгалтерські послуги в Києві від кращих спеціалістів

Наш бухгалтерський супровід підприємств різних форм, приватних підприємців та іншого роду організацій дозволяє отримати професійну консультацію, а також досвідчених бухгалтерів. Знання, отримані нашими фахівцями, дозволяють їм виконувати свою роботу на найвищому рівні.

Ми використовуємо інноваційне ПО (програмне забезпечення), обладнання та технології, щоб надавати послуги бухгалтерського аутсорсингу, при цьому ми забезпечуємо повну конфіденційність всієї наданої інформації замовником.

Бухгалтерський аутсорсинг – надання послуг бухгалтерського напряму компанією ззовні, ведення податкового та бухгалтерського обліку фахівцями поза штатом.

Займайтеся Вашою улюбленою справою, а паперову роботу та черги ми виконаємо для Вас, заощадивши Ваш час та кошти.