(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Закриття бізнесу

В Україні ключовою проблемою ведення бізнесу є закриття бізнесу. Для спрощення ліквідації юридичної особи роками “висять нулевки”. Таким чином ліквідація ТОВ, ФОП може затягнутися на довгі роки.

Ліквідація юридичних осіб

Існує практика експрес-ліквідації юридичних осіб шляхом продажу їх корпоративних прав.

Проте, контролюючі органи трактують такі операції як нікчемні, і до прикладу, з Вами більше не захотять працювати контрагенти, у яких при податковій перевірці «знімуть» витрати чи податковий кредит. Тому ми називаємо цей метод “сірим” і не рекомендуємо його використовувати, якщо плануєте займатися Вашим бізнесом, наприклад, іншою юридичною особою.

Ми рекомендуємо Вам скористатися “білим” шляхом ліквідації, щоб виключити будь які ризики ризики.

Дійсно, ліквідація юридичної особи у зв’язку із рішенням засновників чи судовим рішенням відбуватиметься довше, проте наші спеціалісти допоможуть пришвидшити процес ліквідації та уникнути додаткових витрат з Вашої сторони.

Процес ліквідації передбачає реєстрацію припинення діяльності в ЄДР, допомогу при проходженні податкової перевірки, допомога при адміністративному чи судовому оскарження рішень про накладення штрафів та зняття з обліку Вашого підприємства в усіх контролюючих органах.

Припинення ФОП

Процес ліквідації (припинення) фізичних осіб-підприємців є дещо простішим ніж ліквідація юридичної особи, проте може призвести до непередбачуваних проблем чи небажаних штрафів.

Процес припинення фізичної особи є відносно простий, але має безліч нюансів.

Припинення фізичної особи підприємця включає наступні етапи:
Подача заяви державному реєстратору.
Після успішного проходження даного пункту, в ЄДР вноситься запис про припинення ФОП.

Після внесення запису про припинення фізичної особи-підприємця нарахування усіх податків та зборів припиняється. Проте процедура припинення підприємця не закінчилася.

Наступним етапом буде подача ліквідаційних звітів до контролюючих органів.

Важливо!

Граничний термін сплати ЄСВ про ліквідації настає у день подачі ліквідаційного звіту ЄСВ.

Після цього необхідно пройти перевірку контролюючих органів, яка може затягнутися, а також призвести до додаткових витрат.

Дійсно, якщо фізична особа-підприємець протягом довгого строку не отримувала дохід, то процедура припинення пройде швидко та «безболісно». Проте, якщо діяльність здійснювалася, тому ми рекомендуємо скористатися допомогою професіоналів.

Також ми надаємо знижки на припинення фізичних осіб-підприємців, які протягом 2016 року не отримували дохід. Ми розуміємо, що обов’язок сплати ЄСВ зробив менш вигідним становище фізичних осіб-підприємців, тому ми надаємо можливість припинити фізичну особу-підприємця за зниженими тарифами.

Ліквідація (припинення) фізичної особи-підприємця ми здійснюємо «під ключ», тому Вам на прийдеться здійснювати будь-які дія та хвилюватися, що контролюючі органи при ліквідації ФОП дорахують штрафи чи пені.