(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Юридична допомога при проходженні податкових перевірок

Однією з форм податкового контролю, здійснюваного державою, є проведення податкових перевірок.

Суперечливе і заплутане податкове законодавство України створює сприятливі умови для різних зловживань з боку податкових органів, повноваження яких при проведенні перевірок були істотно розширені новим Податковим кодексом України. Тепер, посадові особи податкових органів можуть проводити камеральні, документальні (планові і позапланові; виїзні і не виїзні) та фактичні податкові перевірки.

Супровід податкових перевірок

Будь-яке успішне підприємство за період своєї діяльності, стикається із проходженням перевірки контролюючих органів.
Ми вважаємо, що перевірка контролюючих органів є індикатором Вашого успіху.   Якщо до Вас “прийшли”, то це “комплімент” для Вас зі сторони ДФС. При правильно обраній стратегії не призведе до донарахування податків та штрафів.

Самостійно підготуватися до податкової перевірки, вивчити за короткий термін податкове право і окремі нюанси податкового законодавства досить складно. Щоб грамотно захистити свої права і відчувати себе впевнено в процесі перевірки, варто довіритися фахівцям з великим досвідом супроводу податкових перевірок.

Перевірка контролюючих органів може бути неприємністю у випадку, якщо Ваш бухгалтер не має досвіду роботи з інспектором, та не зможе відстояти власні бухгалтерські рішення.
Під час перевірки контролюючих органів, Ваш бухгалтер повинен володіти глибокими знаннями у галузі права, або мати в штаті юриста, який має знання в сфері бухгалтерського обліку.

Комплекс заходів, що вживаються підприємством при проведенні податкових перевірок, складається з підготовки підприємства до перевірки та оскарження податкових повідомлень-рішень, прийнятих за її результатами. При цьому вирішальну роль в успішному проходженні податкової перевірки грає грамотна і своєчасна підготовка до її проведення. Необхідно, щоб бухгалтерський і податковий облік, а також звітність, були в порядку, а представники підприємства добре знали свої права. Тому, правильним є залучення юристів саме на етапі підготовки до перевірки, не чекаючи виникнення її негативних наслідків.

Ми надаємо комплекс послуг із супроводу податкових перевірок:

  • юридичні консультації щодо процедури проведення податкових перевірок;
  • інструктаж співробітників підприємства про правильні дії при проведенні податкових перевірок;
  • аналіз законності, правомірності і обгрунтованості вимог про надання документів, що стосуються господарської діяльності підприємства з боку податкових органів;
  • взаємодія зі співробітниками податкової служби, які проводять податкову перевірку для оперативного вирішення проблемних ситуацій;
  • аналіз порушень, виявлених в ході проведення податкової перевірки, підготовка заперечень на акт податкової перевірки;
  • досудове оскарження результатів податкової перевірки;
  • судове оскарження протиправних дій податкових органів та результатів податкової перевірки.

У разі проведення комплексу дій, що перераховані вище, перевірка ДФС не подасть Вам неприємних “сюрпризів”.