(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Відновлення бухгалтерського обліку

Блиск-Інфо пропонує юридичним особам та фізичним особам-підприємцям скористатися нашими професійними послугами з відновлення бухгалтерського обліку. Ми працюємо оперативно, чітко, злагоджено. Головний результат нашої роботи – відновлений бухгалтерський облік, що відповідає всім вимогам законодавства.

Одночасно ви зможете отримати консультації по веденню бухобліку та рекомендації по його організації таким чином, щоб виключити ризик повторної необхідності відновлення.

Бухгалтерський облік, щоб уникнути пред’явлення претензій і накладення санкцій, повинен бути організований керівником організації (підприємцем) і здійснюватися в установленому порядку – безперервно, без помилок і порушень чинного законодавства.

Відновлення документів бухгалтерського обліку може бути зумовлене різними причинами. Відсутність бухобліку за певний період часу або його неналежний стан, не завжди може бути усунуто простим внесенням коригувань.

Основні напрямки наших послуг:

 1. Відновлення бухобліку і звітності в повному обсязі.
 2. Часткове відновлення по окремих ділянках бухобліку.

Коли необхідно відновлювати документи бухобліку

Ми рекомендуємо скористатися професійною допомогою в наступних випадках:

 1. Документація (бухгалтерська база даних) повністю або частково втрачена, пошкоджена.
 2. У бухобліку були допущені системні помилки, в результаті яких облікові дані виявилися недостовірними, помилковими чи не відображені в обліку.
 3. Некомпетентність, недбале ставлення до своїх обов’язків головного бухгалтера, відновлення втрачених документів, відображення пропущених даних в бухобліку, виправлення помилок і порушень з одночасним приведенням обліку в належний стан.
 4. Наявність даних про недостовірність бухобліку, його окремих позицій.
 5. Бухоблік як такий відсутній, не був організований і не вівся.

Ціна послуг фахівців економічно виправдана, якщо можливі санкції і збитки її перевищують. А це спостерігається практично завжди, оскільки вартість послуг відповідає обсягу робіт, і чим більше недоліків і порушень в бухобліку, тим більше ймовірний обсяг збитку. Не можна забувати і про те, що стан бухобліку серйозно позначається на нормальному здійсненні діяльності. Якщо щось не в порядку, ви ризикуєте неправильно оцінити фінансові та інші ризики, некоректно розрахувати прибуток і збитки.

Цілі і завдання відновлення бухгалтерського обліку

Відновлення бухгалтерського обліку має одну ключову мету – привести його в належний стан, що відповідає всім вимогам законодавства, щоб до компанії або підприємцю не були пред’явлені з боку контрольно-наглядових органів претензії, накладені санкції, щоб плачевний стан бухобліку не привів до призупинення або припинення діяльності, арешту рахунків і серйозних фінансових втрат.

Якщо вартість послуг вам здається занадто великою, оцініть, від яких витрат в майбутньому вони зможуть вас уберегти. Розмір санкцій із сторони контролюючих органів, як правило перевищує встановлені нами ціни за відновлення обліку.

Завдання щодо проведення робіт конкретизуються фахівцями нашої компанії при обговоренні з вами приводів звернення за послугами, поточної ситуації з бухобліком, результатів, які ви хотіли б отримати.

Етапи відновлення документів бухобліку

До нас звертаються при будь-якому стані бухгалтерії, знаючи, що обов’язково зустрінуть розуміння і ефективну допомогу.

Серед основних етапів відновлення бухгалтерського обліку можна виділити наступні:

 1. Аналіз поточної ситуації в бухобліку. Первинна обробка наявної документації та даних, в тому числі що знаходяться в автоматизованій системі бухобліку.
 2. Визначення обсягу роботи, їх вартості та підготовка плану заходів. Узгодження наміченого з замовником.
 3. Реалізація плану заходів, в тому числі, якщо це потрібно, створення, виправлення регістрів бухобліку, первинної документації, звітності, виявлення та погашення несплачених обов’язкових платежів (пені, недоїмок), звірки з контрагентами, приведення всієї документації і електронної бази в порядок.
 4. Передача результатів замовнику – відновленої документації, звітності, електронної системи бухобліку і бази.

Якщо бухоблік був відсутній на підприємстві або втрачений в повному обсязі, заходи по відновленню, можливо, необхідно буде провести інвентаризацію ТМЦ, глобальної звірки з усіма контрагентами, податковими органами, постановки бухобліку з нуля, розробки регламентів і облікової політики, підготовки технологічних рішень по веденню фінансового обліку.

Варіанти відновлення обліку

Основними варіантами відновлення бухгалтерського обліку є два напрямки – повне або часткове. У більшості випадків потрібно другий варіант, оскільки застосування першого зазвичай пов’язане з відсутністю бухобліку як такого або його повною втратою.

Часткове проведення робіт орієнтоване на рішення конкретних завдань, і воно може охоплювати:

 • окремі ділянки бухобліку, наприклад, касу, основні засоби, зарплату і т.д .;
 • окремі угоди, операції, їх групи;
 • звітність;
 • податковий облік за окремими видами податків або всій системі оподаткування, що діє на підприємстві, включаючи розрахунки з позабюджетними фондами.

Результати послуг по відновленні бухгалтерського обліку

За результатами проведеної нами роботи замовнику надаються:

 • Звіт, в якому буде відображений хід робіт і їх підсумки.
 • Відновлена ​​документація.
 • Електронна бухгалтерська база.
 • Підготовлена ​​звітність на паперових та електронних носіях.
 • Розроблені регламенти з бухобліку, накази (якщо потрібні).
 • Рекомендації з організації та ведення бухобліку, в тому числі з метою усунення вразливостей і ризиків.

Як ми працюємо

Наша компанія надає послуги на основі договору і погодженого з замовником плану заходів. При цьому попередньо всі питання і нюанси майбутнього процесу обговорюються і узгоджуються:

Якщо ви чітко не уявляєте собі, який саме фронт роботи належить, наші фахівці допоможуть визначитися, проаналізувавши поточний стан справ і підготувавши пропозицією щодо виправлення ситуації. Перед вами постане ясна і зрозуміла картина того, що необхідно зробити, скільки на це знадобиться часу і які результати ви отримаєте.
В рамках обговорення ми також погодимо з вами місце і режим проведення відновлення бухгалтерського обліку.
До моменту початку надання послуг вам буде представлена ​​конкретна програма дій, в якій будуть відображені обсяг робіт, хід заходів, поетапність, терміни, вартість послуг і сукупна вартість.
Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте комплексний підхід. До роботи залучаються не тільки бухгалтери, але і аудитори, а при необхідності і юристи. Відновлений бухоблік проходить додатковий контроль. Виявлені порушення, помилки аналізуються юристом на предмет можливих правових ризиків і наслідків. Консультації та рекомендації фахівців в ході проведення відновлення бухгалтерського обліку надаються безкоштовно.