(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Бухгалтерське обслуговування ФОП

 

Реєструючись підприємцем, ви, насамперед, прагнули якнайшвидше розпочати діяльність, рухатися вперед, щоб реалізувати свої мрії та плани … Але наразі Вам доводиться займатися ще й паперовою роботою та годинами втрачати дорогоцінний час на прийомі у Вашого інспектора чи у чергах під час здачі звітності в ДПІ…

Знайома ситуація?

Але з неї є простий вихід!

Ви зможете замовити комплексне бухгалтерське обслуговування фізичної особи-підприємця та забути про ці нудні обов’язки!

Ми пропонуємо допомогу у веденні бухгалтерського обліку фізичної особи-підприємця як на загальній, так і на спрощеній системі оподаткування, як з найманими працівниками, як і без таких, з багатомільйонним обсягом діяльності, так і з «нульовками».

А  чи  є у Вас досить вільного часу, щоб вивчати зміни до податкового, бухгалтерського, трудового законодавства, ставки податків на нововведення в системі адміністрування податків, пам’ятати граничні строки подачі декларацій та сплати податків? Вам знайомі труднощі самостійної подачі звітності до контролюючих органів?

Вам знайома ситуація, коли ви допускали помилки в бухгалтерському обліку чи при сплаті податків?

Якщо Ви хочете позбутися цих неприємних дій, то звертайтеся до нас та замовляйте послуги бухгалтерського обслуговування Фізичної особи-підприємця. Ціни на наші послуги визначаються після аналізу особистої зустрічі та становлять від 300 грн на місяць за ведення бухгалтерського обліку фізичної особи підприємця на спрощеній системі оподаткування.

Для фізичної особи- підприємця (СПД) ми надаємо такі послуги:

• Вибір системи оподаткування

• Кадрове діловодство. (Згідно із ст. 48 КЗпП приватні підприємці зобов’язані вести трудові книжки  всіх найманих працівників, які пропрацювали в них понад п’ять днів; вести табелі обліку використання робочого часу, адже цей документ — підстава для нарахування працівникам заробітної плати, допомоги у разі тимчасової непрацездатності,оплати відпустки та ін.).

• Нарахування зарплати та податків на фонд зарплати;

• Подача звітності;

• Подача «нульової звітності»;

• Ведення управлінського обліку.

Якщо Ви цінуєте свій час, то рекомендуємо звернутися до кваліфікованих спеціалістів для налагодження та ведення бухгалтерського обліку для Вас, як фізичної особи-підприємця.
Ми гарантуємо бездоганну якість наших послуг.
Ми звільнимо вас від тієї роботи, яка Вас обтяжує.