(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Про нас

В сьогоднішніх нелегких умовах господарювання будь-якому суб’єкту підприємницької діяльності необхідно правильно організовувати обслуговування бізнес- процесів та прораховувати рентабельність свого бізнесу. Далеко не  кожному підприємцю або невеликій фірмі під силу утримувати повний штат професіоналів- бухгалтерів, юристів, програмістів, ІТ-спеціалістів, логістів, брокерів … Адже  це великі витрати  та коштів  на заробітну плату, податки, оренду та утримання приміщення, а також дорогоцінного часу на підбір персоналу, організацію робочих місць, підвищення кваліфікаційного рівня найманих працівників. Крім того, це не рентабельно, тому що на невеликій фірмі в будь-якому випадку спеціалісти не матимуть 100% завантаженості протягом робочого часу.

Але ж Ви хочете зростати та займатися лише основним напрямком Вашого бізнесу? Так, будь ласка! Тоді передайте другорядні , але такі обовязкові функції спеціалістам.

Працівники компанії “Блиск-Інфо” мають десятирічний досвід у вирішенні найрізноманітніших питань в сфері бухгалтерського обліку та права.
Наша компанія здійснює весь спектр юридичних та бухгалтерських послуг, займається представництвом у органах Державної фіскальної служби, органах державної реєстрації, органах судової системи. Фахівці “Блиск-Інфо” нададуть бухгалтерські послуги згідно українського законодавства та норм, встановлених відповідними контролюючими органами.

Насамперед, ми здійснюємо  інформаційну підтримку фізичних та юридичних осіб, які тільки планують розпочати свій бізнес. Якщо Ви не бажаєте  преплачувати на старті своєї діяльності або не маєте вільного часу, щоб проводити його в органах державної реєстрації чи у Вашій державній податковій інспекції, то Вам – до нас!
Нашими клієнтами є як фізичні особи-підприємці на спрощеній системі оподаткування без найманих працівників, так і юридичні особи з багатомільйонними оборотами.
Всі дії ми здійснюємо «під ключ».  Результат та оперативність Вас приємно здивує.

Купуючи наші юридичні чи бухгалтерські послуги, Ви отримуєте впевненість та безризиковість Вашої діяльності.

Для наших бізнес-клієнтів ми надаємо такі послуги:

 • Ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Постановка бухгалтерського та податкового обліку;
 • Відновлення бухгалтерського обліку;
 • Реєстрація ТОВ;
 • Реєстрація ОСББ( Обєднання співвласників багатоквартирних будинків)
 • Реєстрація ПП;
 • Реєстрація фізичної особи-підприємця;
 • Реєстрація платником Єдиного податку;
 • Реєстрація платником податку на додану вартість;
 • Реєстрація змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі (зміна назви, зміна місцезнаходження, зміна складу засновників, зміна видів діяльності, зміна керівника юридичної особи);
 • Ліквідація юридичних осіб;
 • Припинення ФОП.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Професійність
Штат  висококваліфікованих юристів, бухгалтерів, кадровиків, що мають досвід роботи в різних галузях бізнесу.

Чіткий розподіл обов’язків
У нас кожен займається тією справою, в якій він професіонал. Одночасно ми забезпечуємо комунікації між нашими працівниками для найкращого результату для Вас

Надання найширшого спектру послуг
Професіоналізм наших працівників може забезпечити вирішення найрізноманітніших питань, що виникають в процесі Вашої діяльності.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Ми надаємо послуги в межах того, що необхідно саме Вам. Чіткий перелік  послуг  та порядок співпраці узгоджується з кожним клієнтом індивідуально, залежно від потреб і прописується в договорі.

Повна прозорість в обслуговуванні
Ми регулярно звітуємо перед Вами стосовно виконаної роботи, тому Ви завжди проінформовані про стан та результативність Вашого бізнесу.


Нам важливо, щоб ви могли займатися своїм бізнесом, планували, розвивалися і щонайменше думали про рутину, тому ми завжди на зв’язку і готові почати аутсорсинг бухгалтерського обліку прямо зараз.

Дозвольте нам вести ваш бухоблік, а самі ведіть  бізнес – такий розподіл обов’язків  буде надзвичайно ефективним.

 

Як ми працюємо:

Залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам

-Отримуєте безкоштовну консультацію з питань обслуговування

-Погоджуєте перелік і остаточну вартість послуг, підписуєте договір

-Отримуєте кваліфіковану допомогу фахівців