(044) 337-25-97
(097) 617-63-78
м. Київ, вул. Річна, 3
info@blisk.info

Реєстрація бізнесу – знижка 20%

Ми розуміємо, що Україна поступається у рейтингах легкості ведення бізнесу, тому ми допомагаємо Вам в усіх незрозумілих питаннях і гарантуємо Вам легкий старт.

Тому Блиск-Інфо оголошує акцію: Реєстрація бізнесу зі знижкою 20%.

Усім, хто підпише з нами договір на комплексне бухгалтерське обслуговування, ми  розробимо статутну документацію, основні документи для ДФС, для реєстрації юридичної особи чи ФОП.

Допоможемо Вам з вибором реєстраційної установи, а Вам залишиться лише звернутися і провести державну реєстрацію.

А якщо ви маєте сертифікати ЕЦП (підходять і скртифікати АЦСК “ПриватБанк”), то ми допоможемо зареєструвати ФОП прямо у нас в офісі чи дистанційно у Вашому будинку.

ФОП не встаючи з дивану. Вам буде необхідно буде зайти в банківську установу, щоб забрати карту-ключ. Ми вважаємо, що це  зручно.

На жаль, реєстрація юридичних осіб онлайн ще повністю не реалізована (можлива реєстрація виключно на основі модельного статуту).

Але ми знаємо, що даний сервіс в розробці і надіємося в найближчий час випробувати його. Тому реєстрація юридичної особи без відвідування органу державної реєстрації частково обмежена. Але ми Вам гарантуємо відсутність черг, тому що ми запишемо Вас на прийом на зручний для Вас час.

Процес реєстрації юридичної особи займе у Вас стільки часу, що Ви б не встигли випити кави і не принесе жодних турбот.

Немає коментарів

Коментувати